Корпус пластиковий 36 модульний навісний UEA

● Тип монтажу Навісний,
● Кількість модулів 36
● Кількість модулів 36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1520 |
| Кількість рядів (модулів) | 36 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 100 x 430 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴

