Корпус пластиковий 24 модульний вбудований AP-UEA

● Тип монтажу Вбудований,
● Кількість модулів 24,
● Габарити (ВхШхГ) 337х295х100,
● Ступінь захисту - IP IP40,
● Матеріал корпусу Пластик
● Кількість модулів 24,
● Габарити (ВхШхГ) 337х295х100,
● Ступінь захисту - IP IP40,
● Матеріал корпусу Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1200 |
| Габарити | 337х295х100 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 24 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 300 x 340 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴

