Корпус пластиковий 12-модульний вбудований Enext e.plbox.stand.w.12k

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203603
364 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість модулів 12,
● Комплектація Din-рейка, нульова шина х5- 1шт, нульова шина х8- 1шт, гвинт 2-3,5-30 - 2шт,
● Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 185х264х97,
● Розмір ніші, ВхШхГ, мм 175х257х60
● Комплектація Din-рейка, нульова шина х5- 1шт, нульова шина х8- 1шт, гвинт 2-3,5-30 - 2шт,
● Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 185х264х97,
● Розмір ніші, ВхШхГ, мм 175х257х60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 600 |
| Габарити | 185х264х97 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 12 |
| Ніша у стіні | 175х257х60 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x100x270 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364 ₴


