Корпус пластиковий 24-модульний навісний Enext e.plbox.stand.n.24k

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203602
850 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість модулів 24,
● Комплектація Din-рейка, нульова шина х5- 1шт, нульова шина х8- 1шт, гвинт 2-3,5-30 - 2шт,
● Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 317х272х100
● Комплектація Din-рейка, нульова шина х5- 1шт, нульова шина х8- 1шт, гвинт 2-3,5-30 - 2шт,
● Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 317х272х100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1080 |
| Габарити | 317х272х100 |
| Кількість рядів (модулів) | 24 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 100 x 330 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



