Розподільний щит ETI ЕСН 8G IP65

● Спосіб монтажу: зовнішньої установки,
● Клас захисту: II ,
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 1500В,
● Ступінь захисту IP: IP65,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 8 ,
● Кількість рядів: 1
● Клас захисту: II ,
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 1500В,
● Ступінь захисту IP: IP65,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 8 ,
● Кількість рядів: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 720 |
| Кількість рядів (модулів) | 8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 120 x 200 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴

