Корпус пластиковий 8-модульний вбудований Enext e.plbox.stand.w.08k

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203598
289 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість модулів 8,
● Комплектація Din-рейка, нульова шина – 2шт, гвинт 2-3,5-30 – 2шт. ,
● Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 185х191х97,
● Розмір ніші, ВхШхГ, мм 175х180х60
● Комплектація Din-рейка, нульова шина – 2шт, гвинт 2-3,5-30 – 2шт. ,
● Габаритні розміри (ВхШхГ), мм 185х191х97,
● Розмір ніші, ВхШхГ, мм 175х180х60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 420 |
| Габарити | 185х191х97 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 8 |
| Ніша у стіні | 175х180х60 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x100x200 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴



