Корпус металевий IP31 вбудований на 36 модулів E.NEXT e.mbox.pro.w.36

- В наявності 1 од.
- Код: 203596
1 811 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість модулів 36, Спосіб монтажу Вбудований, Ступінь пиловологозахисту IP31, DIN-рейка, фурнітура для кріплення, фальшпанель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 122 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4540 |
| Габарити | 540х330х120 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 36 |
| Ніша у стіні | 490х280х120 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 335 x 122 x 545 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 811 ₴

