Розподільний щит ETI ЕСН 18PT IP65

● Спосіб монтажу: зовнішньої установки,
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 1500В,
● Ступінь захисту IP: IP65,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 18 ,
● Кількість рядів: 1
● Номінальний струм (A): 63A,
● Номінальна напруга AC (В): 400В,
● Номінальна напруга DC (В): 1500В,
● Ступінь захисту IP: IP65,
● Кількість модулів (всього / в ряду): 18 ,
● Кількість рядів: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1800 |
| Кількість рядів (модулів) | 18 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 150 x 420 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴

