Таймер аналоговий добовий DIN 16А, 1ПК, резерв 120 годин Hager EHN111

- В наявності 1 од.
- Код: 203588
2 761 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип таймера: аналоговий таймер
Програма включення/вимкнення: добова
Контакт: 1ПК
Номінальна напруга: 230В
Номінальний струм комутації: 16А
Резерв ходу: 120 годин
Програма включення/вимкнення: добова
Контакт: 1ПК
Номінальна напруга: 230В
Номінальний струм комутації: 16А
Резерв ходу: 120 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мережа | 1ПК |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Особливості | Працює з Led, резерв ходу - вбудована батарейка |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 75 x 95 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230 В |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Функції | Резерв ходу: 120 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 761 ₴

