Дифавтомат 1P+N, 6kA, C-32A, 30mA, A Hager ADA982D

- В наявності 1 од.
- Код: 203587
3 527 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підключення: 1 фаза + N
Кількість полюсів: 2
Характеристика відключення: C
Тип чутливості ПЗВ: «A»
Номінальний струм А: 32
Струм витоку: 30 mA
Максимальний струм короткого замикання: 6 kA
Тип монтажу: DIN-рейка
Кількість полюсів: 2
Характеристика відключення: C
Тип чутливості ПЗВ: «A»
Номінальний струм А: 32
Струм витоку: 30 mA
Максимальний струм короткого замикання: 6 kA
Тип монтажу: DIN-рейка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Мережа | 1 фаза + N |
| Номінальний струм, А | 32 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 80 x 100 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230 В |
| Стан | Нове |
| Функції | Тип чутливості ПЗВ: ″A″ |
| Характеристика спрацьовування | З |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 527 ₴

