Автоматичний вимикач 2P 6kA C-16A 2M Hager MCN216

Підключення: 2P
Кількість полюсів: 2
Характеристика відключення: C
Номінальний струм А: 16
Максимальний струм короткого замикання: 6 kA
Тип монтажу: DIN-рейка
Кількість полюсів: 2
Характеристика відключення: C
Номінальний струм А: 16
Максимальний струм короткого замикання: 6 kA
Тип монтажу: DIN-рейка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мережа | 2P |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 70 x 85 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 230, 400 В |
| Сертифікати якості | Сертифікація CE - європейська відповідність, Сертифікація VDE, Сертифікація OVE, Сертифікат SEMKO - Швеція, SEV - Швейцарія, EAC |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴

