Шина фазна 2P 10мм 57M Hager KDN263B

● Тип з'єднувальної шини: вилочні (ізольована),
● Підключення: 2-полюсне,
● Номінальне навантаження: 63А,
● Кількість модулів: 57 модулів,
● Матеріал провідника: мідь,
● Поперечний переріз провідника: 10 мм².
● Підключення: 2-полюсне,
● Номінальне навантаження: 63А,
● Кількість модулів: 57 модулів,
● Матеріал провідника: мідь,
● Поперечний переріз провідника: 10 мм².
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 480 |
| Номінальний струм, А | 63 |
| Особливості | 57 модулів, поперечний переріз провідника: 10 мм² |
| Підключення | 2 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 20 x 1000 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴

