Автоматичний вимикач ЕТІ ETIMAT 6 3Р 40А 6kA C

● Номінальний струм (A): 40,
● Характеристика спрацювання: C ,
● Кількість полюсів: 3,
● Вимикаюча здатність (кА): 6,
● Тип напруги: AC ,
● Номінальна напруга (В): 400,
● Номінальний перетин: 1-25,
● Стандарт: IEC/EN 60898-1,IEC 60947-2
● Характеристика спрацювання: C ,
● Кількість полюсів: 3,
● Вимикаюча здатність (кА): 6,
● Тип напруги: AC ,
● Номінальна напруга (В): 400,
● Номінальний перетин: 1-25,
● Стандарт: IEC/EN 60898-1,IEC 60947-2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 320 |
| Номінальний струм, А | 40 |
| Особливості | перетин 1-25 |
| Підключення | 3 P |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 70 x 90 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 400 В |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEC/EN 60898-1,IEC 60947-2 |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴

