Утримувач з клемами Hager PE/N: 21xN+20xPE / 5xN+6xPE

Клеми PE+N з утримувачем для чотирирядного корпусу. Використовується під час складання та монтажу розподільних щитів. Штепсельні клеми 1.5-4 мм. - 21хN + 20хPE, Штепсельні клеми 1.5-25 мм. - 5хN + 6хPE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 280 |
| Особливості | 21xN+20xPE / 5xN+6xPE |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 40 x 280 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716 ₴

