● Переріз номінальний, мм² 10,
● Матеріал латунь нікельована, полімер, сталь оцинкована,
● Номінальна напруга Un AC, В 250,
● Кіл-ть і тип контактів 2Р+РЕ,
● Номінальний струм In, А 16,
● Стандарт штепсельного з'єднання F (2 контакта с діаметром ~ 4.6-4.7 мм)/С (2 контакта с діаметром ~ 4 мм),
● Ступінь захисту IP-20
● Матеріал латунь нікельована, полімер, сталь оцинкована,
● Номінальна напруга Un AC, В 250,
● Кіл-ть і тип контактів 2Р+РЕ,
● Номінальний струм In, А 16,
● Стандарт штепсельного з'єднання F (2 контакта с діаметром ~ 4.6-4.7 мм)/С (2 контакта с діаметром ~ 4 мм),
● Ступінь захисту IP-20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Особливості | Переріз номінальний, мм² 10 |
| Підключення | 2Р+РЕ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 45 x 75 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 250 В |
| Функції | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴


