Перемикач 3-х позиційний Schneider Electric iSSW Acti9 2P 25 A

● Acti9 iSSW - 2 полюсний з номінальним струмом 25A,
● Відповідає стандартам МЕК та AS/NZS 60947-3 та має мартування якості CE та RCM,
● Електрична зносостійкість 7 000 циклів, а механічна 10 000 циклів.
● Підключення кабелів з перерізом від 1 мм² до 16 мм²,
● Також гнучких мідних кабелів або кабелів з накінечниками з перерізом від 1 мм² до 10 мм²,
● Номінальна робоча напрга 400-415 В змінного струму,
● Номінальна напруга ізоляції 690 В. Номінальна імпульсна витримувана напруга 6 кВ,
● Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні 0.5 кА (пікова).
● Відповідає стандартам МЕК та AS/NZS 60947-3 та має мартування якості CE та RCM,
● Електрична зносостійкість 7 000 циклів, а механічна 10 000 циклів.
● Підключення кабелів з перерізом від 1 мм² до 16 мм²,
● Також гнучких мідних кабелів або кабелів з накінечниками з перерізом від 1 мм² до 10 мм²,
● Номінальна робоча напрга 400-415 В змінного струму,
● Номінальна напруга ізоляції 690 В. Номінальна імпульсна витримувана напруга 6 кВ,
● Номінальна вмикаюча здатність при короткому замиканні 0.5 кА (пікова).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Мінімальна розрахункова напруга, AC/DC | 690 В |
| Номінальна відключаюча здатність (In) | 0.5 кА |
| Номінальний струм, А | 25 |
| Підключення | 2 полюси |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 105 x 50 x 75 мм |
| Розрахункова напруга, Un | 400/415 В |
| Стан | Нове |
| Стандарти | МЕК та AS/NZS 60947-3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴

