Кліщі універсальні KNIPEX 82 01 250 для зірваних болтів

- В наявності 1 од.
- Код: 203528
1 764 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Збільшений діапазон переднього і бічного захоплення: 5 - 27 мм
● Посилений передній захоплення деталей трьох-точкова система фіксації
● Спеціально для захоплення, затягування і відкручування гвинтів зі зношеними головками і різьбами
● Рухомий шарнір 5 позицій регулювання, для точного налаштування висоти захоплення
● Обмежувач защемлення із захистом від защемлення пальців
● Довговічні завдяки міцному коробкового шарніру
● Виготовлені з хром-ванадієвої сталі
● Загартування струмами високої частоти, зуби, корпус загартовані індукційним способом до 61 HRC
● Кування з багаторазовим загартуванням в маслі
● Посилений передній захоплення деталей трьох-точкова система фіксації
● Спеціально для захоплення, затягування і відкручування гвинтів зі зношеними головками і різьбами
● Рухомий шарнір 5 позицій регулювання, для точного налаштування висоти захоплення
● Обмежувач защемлення із захистом від защемлення пальців
● Довговічні завдяки міцному коробкового шарніру
● Виготовлені з хром-ванадієвої сталі
● Загартування струмами високої частоти, зуби, корпус загартовані індукційним способом до 61 HRC
● Кування з багаторазовим загартуванням в маслі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 350 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 260 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 10 x 260 мм |
| Розміри | довжина загальна, мм 250 |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 764 ₴

