Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM TWO ORGANAIZER MULTI

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203527
537 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Розмір зовнішній 257 х 180 х 65 мм,
● Розмір внутрішній 245 х 117 х 60 мм,
● Діагональ – 265 мм,
● Місткість – 1,7 л
● Розмір внутрішній 245 х 117 х 60 мм,
● Діагональ – 265 мм,
● Місткість – 1,7 л
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 117 мм |
| Довжина: | 60 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 60 x 260 мм |
| Розміри | внутрішній 245 х 117 х 60 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴







