Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM FORMULA S 600 CARBO

- В наявності 1 од.
- Код: 203525
1 031 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
547х271х278 мм
● Має одне відділення з додатковим глибоким лотком і фіксується 2 замками з поліаміду,
● Замки поліамідні зносо та вологостійкі,
● У кришці ящика для зберігання інструментів є три органайзери,
● Прозорі кришки органайзерів виготовлені із протиударного полікарбонату,
● Значно підвищує довговічність та зручність експлуатації спеціальна ручка.
● Має одне відділення з додатковим глибоким лотком і фіксується 2 замками з поліаміду,
● Замки поліамідні зносо та вологостійкі,
● У кришці ящика для зберігання інструментів є три органайзери,
● Прозорі кришки органайзерів виготовлені із протиударного полікарбонату,
● Значно підвищує довговічність та зручність експлуатації спеціальна ручка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2300 |
| Висота | 271 мм |
| Довжина: | 278 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 550 x 280 x 280 мм |
| Розміри | 547х271х278 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 547 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴

