Набор отверток Bosch SL/PH Professional

влевовправо
● Стрижні виготовлені з високоякісної сталі, яка має високу міцність і стійкість до зносу,
● Антикорозійний шар захищає від іржі та продовжує термін служби інструменту.,
● Рукоятки виконані з міцного пластику з м'яким прогумованим покриттям, що забезпечує комфортний та надійний хват під час роботи,
● Магнітні наконечники спрощують роботу,
● До набору входять 4 викрутки з розмірами SL 4.5, 5.5, 6.5 та дві - PH1, PH2.
● Антикорозійний шар захищає від іржі та продовжує термін служби інструменту.,
● Рукоятки виконані з міцного пластику з м'яким прогумованим покриттям, що забезпечує комфортний та надійний хват під час роботи,
● Магнітні наконечники спрощують роботу,
● До набору входять 4 викрутки з розмірами SL 4.5, 5.5, 6.5 та дві - PH1, PH2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 330 |
| Особливості | Ph , у набір входять 4 викрутки з розмірами SL 4.5, 5.5, 6.5 та дві - PH1, PH2, тип шліцу SL |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 45 x 330 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196 ₴


