Набір ручних інструментів з сумкою Bosch GWT 20 (1600A02H5B)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203514
11 808 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Сумка: макс. навантаження: 23 кг,
● Розмір шестигранних ключів в наборі: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm,
● Розмір викруток в наборі: SL 6.5x125, PH2x125, SL3.5x75,
● Довжина водяного рівню в наборі: 25 см
● Розмір шестигранних ключів в наборі: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm,
● Розмір викруток в наборі: SL 6.5x125, PH2x125, SL3.5x75,
● Довжина водяного рівню в наборі: 25 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5160 |
| Висота | 340 мм |
| Довжина: | 490 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 250 x 340 x 490 мм |
| Розміри | Розмір шестигранних ключів в наборі: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm, Розмір викруток в наборі: SL 6.5x125, PH2x125, SL3.5x75, Довжина водяного рівню в наборі: 25 см |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 808 ₴







