Набір ключів комбінованих Bosch Professional (1600A02Z3D)

- В наявності 1 од.
- Код: 203512
3 786 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● У наборі Bosch Professional 5 комбінованих ключів, які з'єднують ріжковий і накидний ключі. Йдуть у текстильній сумці, яку зручно зберігати та переміщати,
● Тріскачка без зубців з кутом повороту менше 1 градуса, що дає змогу зручно працювати в обмеженому просторі,
● Виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, що має високу стійкість до пошкоджень і виникнення корозії,
● Ключі розмірами 8, 10, 13, 17, 19 мм.
● Тріскачка без зубців з кутом повороту менше 1 градуса, що дає змогу зручно працювати в обмеженому просторі,
● Виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, що має високу стійкість до пошкоджень і виникнення корозії,
● Ключі розмірами 8, 10, 13, 17, 19 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 840 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 320 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 40 x 320 мм |
| Розміри | ключі розмірами 8, 10, 13, 17, 19 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 786 ₴

