Cантехнічні кліщі KNIPEX Cobra 87 01 125

влевовправо
● Позиції встановлення 13,
● Номінальний розмір 125 мм,
● Параметри для труб дюйми (діаметр) 1 Ø у дюймах,
● Параметри для труб (діаметр) 27 Ø мм,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 27 мм,
● Вага нетто 85 г
● Номінальний розмір 125 мм,
● Параметри для труб дюйми (діаметр) 1 Ø у дюймах,
● Параметри для труб (діаметр) 27 Ø мм,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 27 мм,
● Вага нетто 85 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 130 |
| Особливості | для труб (діаметр) 27 мм, для гайок, розмір під ключ 27 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 10 x 130 мм |
| Розміри | Довжина 125 мм, Вага 85 г |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴


