Набір приладдя Bosch V-Line-68

Набір Bosch V-Line складається із 68 предметів. У практичну пластмасову валізу увійшли свердла по каменю, металу та деревині, пір'яні свердла, біти, торцеві ключі, тримач біт, зенкер та магнітний тримач для біт, двосторонній ніж та магнітна ручка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1560 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 320 |
| Особливості | Кількість предметів в упаковці 68 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 70 x 320 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 006 ₴

