Кувалда Fiskars IsoCore (M) 3 lb/11″ (156004) 1020217

- В наявності 1 од.
- Код: 203481
3 310 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Ідеальний інструмент для виконання різних робіт, що виконуються однією рукою, таких як знесення або забивання паль у землю,
● молоток оснащений запатентованим механізмом гасіння вібрації IsoCore™, який знижує удари та вібрацію до 60 відсотків,
● за допомогою цього універсального молотка ви можете легко виконувати, наприклад, роботи зі знесення, зменшуючи при цьому м'язову напругу та біль у суглобах,
● молот, викуваний з першокласної сталі, ідеально збалансований і має долотоподібну голівку для зносу, яку ви використовуєте для покращення роботи по дробленню, та велику ударну головку, за допомогою якої гарантується точність удару,
● наш запатентований та найкращий у галузі механізм гасіння вібрації IsoCore™ гасить удари та вібрацію від ударів, зводячи до мінімуму навантаження на тіло, а двошарова конструкція рукоятки усуває повторні поштовхи,
● завдяки конструкції рукоятки молоток надійно та зручно лежить у руці навіть при ударі з повною силою,
● завдяки текстурі поверхні рукоятки ви можете тримати хват і уникати зазорів
● молоток оснащений запатентованим механізмом гасіння вібрації IsoCore™, який знижує удари та вібрацію до 60 відсотків,
● за допомогою цього універсального молотка ви можете легко виконувати, наприклад, роботи зі знесення, зменшуючи при цьому м'язову напругу та біль у суглобах,
● молот, викуваний з першокласної сталі, ідеально збалансований і має долотоподібну голівку для зносу, яку ви використовуєте для покращення роботи по дробленню, та велику ударну головку, за допомогою якої гарантується точність удару,
● наш запатентований та найкращий у галузі механізм гасіння вібрації IsoCore™ гасить удари та вібрацію від ударів, зводячи до мінімуму навантаження на тіло, а двошарова конструкція рукоятки усуває повторні поштовхи,
● завдяки конструкції рукоятки молоток надійно та зручно лежить у руці навіть при ударі з повною силою,
● завдяки текстурі поверхні рукоятки ви можете тримати хват і уникати зазорів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 640000 г |
| Вага брутто | 1800 |
| Висота | 121 мм |
| Довжина: | 57 |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 290 мм |
| Розміри | 290 x 121 x 57 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴

