Молоток Fiskars IsoCore (M) 16oz/13.5″ 1027202

● Ідеальний інструмент для встановлення молдингів та шаф або для інших робіт, що потребують точності,
● молоток для обробки оснащений запатентованим механізмом гасіння вібрації IsoCore™, який знижує удари та вібрацію до 70 відсотків,
● за допомогою цього потужного відбійного молотка ви зможете завершити свою роботу, знизивши при цьому м'язову напругу та біль у суглобах,
● молоток, викутий із високоякісної сталі, ідеально збалансований, щоб кожен удар був максимально точним та ефективним,
● механізм гасіння вібрації IsoCore™ гасить удари та вібрацію від ударів, зводячи до мінімуму навантаження на тіло, а двошарова конструкція рукоятки усуває повторні поштовхи,
● завдяки конструкції рукоятки молоток надійно та зручно лежить у руці, незалежно від того, чи виконуєте ви легке оздоблення або б'єте з повною силою,
● з кігтем ви можете легко та швидко витягнути цвяхи,
● завдяки текстурі поверхні рукоятки ви можете тримати хват і уникати зазорів
● молоток для обробки оснащений запатентованим механізмом гасіння вібрації IsoCore™, який знижує удари та вібрацію до 70 відсотків,
● за допомогою цього потужного відбійного молотка ви зможете завершити свою роботу, знизивши при цьому м'язову напругу та біль у суглобах,
● молоток, викутий із високоякісної сталі, ідеально збалансований, щоб кожен удар був максимально точним та ефективним,
● механізм гасіння вібрації IsoCore™ гасить удари та вібрацію від ударів, зводячи до мінімуму навантаження на тіло, а двошарова конструкція рукоятки усуває повторні поштовхи,
● завдяки конструкції рукоятки молоток надійно та зручно лежить у руці, незалежно від того, чи виконуєте ви легке оздоблення або б'єте з повною силою,
● з кігтем ви можете легко та швидко витягнути цвяхи,
● завдяки текстурі поверхні рукоятки ви можете тримати хват і уникати зазорів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 885 г |
| Вага брутто | 820 |
| Висота | 136 мм |
| Довжина: | 28 |
| Матеріал | Сталь високовуглецева |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 30 x 345 мм |
| Розміри | 340 x 136 x 28 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 136 ₴

