Універсальний складаний ніж Metabo 657049000

● Складаний ніж з добре продуманою пластиковою рукояткою
● Максимальний контактний тиск завдяки спеціальному місцю для великого пальця
● Універсальне застосування завдяки чотирьом видам лез
● Зручна скоба для кріплення на пояс
● Практичний тканинний футляр для зберігання
● У комплекті йде 19 лез (стандартних 10 шт, гачкових лез 5 шт, леза для лінолеуму 2 шт, обдирні леза 2 шт)
● Максимальний контактний тиск завдяки спеціальному місцю для великого пальця
● Універсальне застосування завдяки чотирьом видам лез
● Зручна скоба для кріплення на пояс
● Практичний тканинний футляр для зберігання
● У комплекті йде 19 лез (стандартних 10 шт, гачкових лез 5 шт, леза для лінолеуму 2 шт, обдирні леза 2 шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 580 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 290 |
| Особливості | У комплекті йде 19 лез (стандартних 10 шт, гачкових лез 5 шт, леза для лінолеуму 2 шт, обдирні леза 2 шт) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 30 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴

