Органайзер Metabo metaBOX 63 XS (626896000)

влевовправо
Розумна система транспортування та зберігання дрібних деталей та приладдя. Прозора кришка забезпечує ідеальний огляд. Знімні перегородки дозволяють встановити ідеальний порядок. Міцність і стійкість на злам завдяки матеріалу і формі. Оптимальний захист приладдя та дрібних деталей від проникнення бруду і вологи (IP43). Простота штабелювання і під'єднання до будь-якого metaBOX. Зручна рукоятка кришки для перенесення кількох Organizer 63 XS у стосі. Коробку в стосі можна просто відкрити, не від’єднуючи її. Можна використовувати як ланчбокс завдяки використанню пластмаси, сумісної з харчовими продуктами і придатної до миття в посудомийній машині. Внутрішні розміри: 239 x 147 x 40 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 420 |
| Висота | 167 мм |
| Довжина: | 63 |
| Матеріал | ABS |
| Особливості | 410 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 70 x 250 мм |
| Розміри | 252 x 167 x 63 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 252 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 074 ₴



