Плоскогубці комбіновані Bosch Professional 180 мм

● Комбіновані плоскогубці Bosch Professional 180 мм - універсальний інструмент, незамінний в арсеналі будь-якого майстра,
● Завдяки своїй багатофункціональності та високій якості, вони дають змогу виконувати широкий спектр робіт із різними матеріалами,
● Загартовані ріжучі кромки дозволяють перекушувати дроти, кабелі тощо,
● Виготовлені з високоміцної хром-ванадієвої сталі, що збільшує термін служби,
● М'які гумові ручки з антиковзаючим покриттям гарантують комфортне та безпечне використання, особливо під час роботи однією рукою.
● Завдяки своїй багатофункціональності та високій якості, вони дають змогу виконувати широкий спектр робіт із різними матеріалами,
● Загартовані ріжучі кромки дозволяють перекушувати дроти, кабелі тощо,
● Виготовлені з високоміцної хром-ванадієвої сталі, що збільшує термін служби,
● М'які гумові ручки з антиковзаючим покриттям гарантують комфортне та безпечне використання, особливо під час роботи однією рукою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 280 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 240 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 30 x 240 мм |
| Розміри | 180 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴

