Набір ручних інструментів з поясом Bosch (1600A02H5C)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 203463
9 888 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Комплектація: пояс, сумки GWT 2 і GWT 4, 3 викрутки, набір шестигранних ключів на 9 предметів, діагональний бокоріз, висувний ніж,
● Розмір шестигранних ключів в наборі: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm,
● Розмір викруток в наборі: SL 6.5x125, PH2x125, SL3.5x75,
● Розмір леза у складному ножі: 63х19 мм
● Розмір шестигранних ключів в наборі: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm,
● Розмір викруток в наборі: SL 6.5x125, PH2x125, SL3.5x75,
● Розмір леза у складному ножі: 63х19 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3740 |
| Висота | 19 мм |
| Довжина: | 340 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 190 x 340 мм |
| Розміри | Розмір шестигранних ключів у наборі: 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм, Розмір викруток у наборі: SL 6.5x125, Розмір леза у складаному ножі: 63х19 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 888 ₴


