Молоток слюсарний Bosch (1600A027PH) 300 г

● Молоток слюсарний Bosch 300 г,
● Матеріал головки вуглецева сталь, ручка виготовлена з легованої сталі,
● Оптимальна сила і тактильний контроль завдяки ергономічній ручці з м'якими ручками для контролю і комфорту під час використання,
● Збалансована конструкція і головка вагою 300 г для оптимальної роботи.
● Матеріал головки вуглецева сталь, ручка виготовлена з легованої сталі,
● Оптимальна сила і тактильний контроль завдяки ергономічній ручці з м'якими ручками для контролю і комфорту під час використання,
● Збалансована конструкція і головка вагою 300 г для оптимальної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 620 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 330 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 35 x 330 мм |
| Розміри | 300 г |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴

