Касетниця Pro'sKit 203-132I

● Матеріал – поліпропілен,
● 275 x 183 x 42 мм,
● Вага: 330 г.
● 275 x 183 x 42 мм,
● Вага: 330 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 340 |
| Висота | 183 мм |
| Довжина: | 42 |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 40 x 275 мм |
| Розміри | 275 x 183 x 42 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴

