Набір плоскогубців Bosch (1600A0275H) 180 мм2 шт

● У набір Bosch входять плоскогубці комбіновані та довгогубці,
● Дозволить вирішити низку найрізноманітніших завдань, стане чудовим помічником домашньому майстру,
● Робоча частина зроблена з високоякісної вуглецевої сталі. Зверху нанесено матове хром-нікелеве покриття,
● Комфортні умови роботи забезпечуються ергономічною конструкцією ручок з м'якими, ударостійкими накладками,
● Довжина плоскогубців 180 мм, довгогубців 180 мм.
● Дозволить вирішити низку найрізноманітніших завдань, стане чудовим помічником домашньому майстру,
● Робоча частина зроблена з високоякісної вуглецевої сталі. Зверху нанесено матове хром-нікелеве покриття,
● Комфортні умови роботи забезпечуються ергономічною конструкцією ручок з м'якими, ударостійкими накладками,
● Довжина плоскогубців 180 мм, довгогубців 180 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 210 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 35 x 210 мм |
| Розміри | довжина плоскогубців 180 мм, довгогубців 180 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 181 ₴

