Викрутка Bosch Stubby (1600A027PK) з тріскачкою + 6 біт

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 203421
618 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Викрутка Bosch Stubby, оснащена тріскачкою і комплектом із 6 біт, забезпечить стабільне та комфортне загвинчування,
● Простий вибір і установка напрямку обертання,
● Надійна фіксація біт завдяки магнітному бітотримачу із зусиллям 8 Н,
● Високоякісні металеві стрижні забезпечують високу міцність,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● У комплекті біти: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, HEX5.
● Простий вибір і установка напрямку обертання,
● Надійна фіксація біт завдяки магнітному бітотримачу із зусиллям 8 Н,
● Високоякісні металеві стрижні забезпечують високу міцність,
● М'яка ручка та ергономічна форма для комфортних умов роботи,
● У комплекті біти: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, HEX5.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 140 |
| Особливості | біти: PZ1, PZ2, PH2, SL4, TX25, HEX5. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 140 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴


