Набір плоскогубців Bosch (1600A02C0S) 3 шт

влевовправо
● У набір Bosch входять плоскогубці комбіновані, довгогубці та діагональні бокорізи,
● Набір дасть змогу вирішити низку різних завдань, стане чудовим помічником домашньому майстру,
● Робоча частина зроблена з високоякісної вуглецевої сталі (60 HRC). Ріжучі кромки нікельовані,
● Комфортні умови роботи забезпечуються ергономічною конструкцією ручок з м'якими, ударостійкими накладками,
● Довжина плоскогубців 180 мм, довгогубців 180 мм, бокорізів 160 мм.
● Набір дасть змогу вирішити низку різних завдань, стане чудовим помічником домашньому майстру,
● Робоча частина зроблена з високоякісної вуглецевої сталі (60 HRC). Ріжучі кромки нікельовані,
● Комфортні умови роботи забезпечуються ергономічною конструкцією ручок з м'якими, ударостійкими накладками,
● Довжина плоскогубців 180 мм, довгогубців 180 мм, бокорізів 160 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 700 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 180 |
| Матеріал | вуглецева сталь (60 HRC) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 35 x 180 мм |
| Розміри | плоскогубців 180 мм, довгогубців 180 мм, бокорізів 160 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴


