Набір бурів по бетону Bosch SDS plus-5X 5шт 5/6 x 110мм, 6/8/10 x 160мм

- В наявності 2 од.
- Код: 203405
585 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геометрична форма головки з 4 кромками попереджує заклинювання та пошкодження. Головка з кутом повороту та чотири канавки забезпечують швидке видалення пилу для збільшення швидкості свердління й зменшення зносу. Якість свердла підтверджує знак контролю якості від Асоціації виробників стінних свердел (PGM), який гарантує дотримання вузьких допусків, точність свердління та надійне утримання дюбелів. Сумісне з усіма перфораторами з патронами SDS plus.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 280 |
| Висота | 150 мм |
| Довжина: | 180 |
| Особливості | Набір із 5 ударних свердел SDS plus-5X, 5/6/6/8/10 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 700 x 150 x 180 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴

