Набiр акумулятор 18 В 5,0 Аг + ЗП Bosch (1.600.A00.B8J)

- В наявності 1 од.
- Код: 203388
11 725 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга акумулятора 18 В,
● Тип елементів Li-Ion,
● Вага (акумулятор) 600 г,
● Зарядна напруга акумулятора 14,4 -18 В,
● Зарядний струм 8,0 A ,
● Час зарядження при ємності акумулятора 5,0 A-год (80 % / 100 %), приблизно 35/45 хв,
● Вага (зарядний пристрій) 700 г
● Тип елементів Li-Ion,
● Вага (акумулятор) 600 г,
● Зарядна напруга акумулятора 14,4 -18 В,
● Зарядний струм 8,0 A ,
● Час зарядження при ємності акумулятора 5,0 A-год (80 % / 100 %), приблизно 35/45 хв,
● Вага (зарядний пристрій) 700 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2180 г |
| Вага брутто | 2180 |
| Висота | 95 мм |
| Довжина: | 265 |
| Потужність | 5,0 A-г 18 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 95 x 265 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 725 ₴

