Відрізний круг по металу 125 x 1,0 x 22,23 мм, Inox, TF 41 Metabo Limited Edition Soccer (616259000)

- В наявності
- Код: 203384
34 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальні диски для обробки нержавіючої/високосортної сталі. З незначним вмістом заліза, сірки та хлору (Fe + S + Cl ≤ 0,1 %). Висока продуктивність різання при тривалому терміні служби, низькій потребі в матеріалах, економії сил, меншому навантаженні на електродвигун. Відрізний диск із сертифікатом OSA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 130 |
| Додаткові характеристики | Макс. кількість обертів 12200 /min |
| Особливості | Діаметр х товщина х отвір 125 x 1 x 22.23 mm, Клас якості A 60-T |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 5 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴

