Відрізний круг по металу Bosch Standard for Metal 125x1.6x22.23

Відрізні круги від Bosch відповідають найсуворішим вимогам безпеки, як-от EN 12413. Сумісність із кутовими шліфувальними машинами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 5 мм |
| Довжина: | 13 |
| Особливості | 125x1.6x22.23 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 5 x 13 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴

