Акумулятор 18В Li-Power 4.0Аг Metabo (625027000)

влевовправо
Напруга акумуляторного блока 18 В,
Ємність акумулятора 4 Аг,
Електропостачання 72 Втг,
Вага 685 г
Ємність акумулятора 4 Аг,
Електропостачання 72 Втг,
Вага 685 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 685 г |
| Вага брутто | 740 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 130 |
| Особливості | 4Аг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 70 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для електроінструменту |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴


