Пилосос акумуляторний Bosch GAS 18V-10L (3165140995405)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203357
9 353 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип пилозбірника контейнер, з мішком,
● Напруга акумулятора 18 В,
● Ємність акумулятора 12000 мАг,
● Тип збирання вологе, сухе,
● Насадки в комплекті з пилососом для вологого прибирання, паркетна щітка, щілинна,
● Об'єм пилозбірника 6 л,
● Тип фільтра складчастий,
● Особливості моделі бездротовий пилосос, індикатор заряду акумулятора,
● Додаткові особливості: отвір для приєднання електроінструментів,
● Вага 4.7 кг
● Напруга акумулятора 18 В,
● Ємність акумулятора 12000 мАг,
● Тип збирання вологе, сухе,
● Насадки в комплекті з пилососом для вологого прибирання, паркетна щітка, щілинна,
● Об'єм пилозбірника 6 л,
● Тип фільтра складчастий,
● Особливості моделі бездротовий пилосос, індикатор заряду акумулятора,
● Додаткові особливості: отвір для приєднання електроінструментів,
● Вага 4.7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4700 г |
| Вага брутто | 7040 |
| Висота | 410 мм |
| Довжина: | 415 |
| Додаткові характеристики | Насадки в комплекті з пилососом для вологого прибирання, щітка паркетна щітка, Об'єм пилозбірника 6 л |
| Особливості | Тип пилозбірника контейнер, з мішком, Напруга акумулятора 18 В, Ємність акумулятора 12000 мАг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 330 x 410 x 415 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 353 ₴



