Пароочисник Karcher SC 4 EasyFix

● Площа прибирання від 1 заправки (м²) 100,
● Потужність нагрівача (Вт) 2000,
● Макс. тиск пари (бар) Макс. 3,5,
● Довжина кабелю (м) 4,
● Час нагріву (хв) 4,
● Місткість котла (л) 0,5,
● Об'єм бака (л) 0,8,
● Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 220 - 240 / 50 - 60,
● Маса (без приладдя) (кг) 4,05,
● Розміри (Д × Ш × В) (мм) 380 x 251 x 273
● Потужність нагрівача (Вт) 2000,
● Макс. тиск пари (бар) Макс. 3,5,
● Довжина кабелю (м) 4,
● Час нагріву (хв) 4,
● Місткість котла (л) 0,5,
● Об'єм бака (л) 0,8,
● Параметри електромережі (~/В/Гц) 1 / 220 - 240 / 50 - 60,
● Маса (без приладдя) (кг) 4,05,
● Розміри (Д × Ш × В) (мм) 380 x 251 x 273
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4000 г |
| Вага брутто | 5660 |
| Висота | 290 мм |
| Довжина: | 480 |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю (м) 4, Час нагріву (хв) 4 |
| Особливості | Місткість котла (л) 0.5, Макс. тиск пари (бар) макс. 3,5 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 285 x 290 x 480 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 194 ₴

