Набір інструментів Bosch Professional GSR 120-LI + GDR 120-LI (06019G8023)

- В наявності 1 од.
- Код: 203338
8 962 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У набір входить гайковерт, шуруповерт
Напруга акумулятора 12 В, 2 Ач
Напруга акумулятора 12 В, 2 Ач
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4700 г |
| Вага брутто | 4700 |
| Висота | 360 мм |
| Довжина: | 440 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 360 x 440 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 962 ₴

