Акумуляторний ліхтар Metabo ULA 14.4-18 LED (600368000)

- В наявності 1 од.
- Код: 203334
3 059 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга акумуляторної батареї 14.4 - 18 В,
Макс. світловий потік 280 Лм,
Тривалість роботи без підзарядки:
14,4 В / 1,5 Аг - 3,4 години,
14,4 В / 4,0 Аг - 9 годин,
18 В / 2,0 Аг - 6,4 години,
18 В / 4,0 Аг - 12,7 години,
18 В / 5,2 Аг - 16,5 години,
18 В / LiHD 5.5 Аг - 17,6 години,
Вага 0.4 кг
Макс. світловий потік 280 Лм,
Тривалість роботи без підзарядки:
14,4 В / 1,5 Аг - 3,4 години,
14,4 В / 4,0 Аг - 9 годин,
18 В / 2,0 Аг - 6,4 години,
18 В / 4,0 Аг - 12,7 години,
18 В / 5,2 Аг - 16,5 години,
18 В / LiHD 5.5 Аг - 17,6 години,
Вага 0.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 540 |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 210 |
| Живлення | Акумулятор 14.4 -18 В |
| Особливості | Макс. світловий потік 280 Лм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 110 x 210 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 059 ₴

