Акумуляторний клейовий пістолет Bosch GluePen (06032A2020)

- В наявності 3 од.
- Код: 203328
2 639 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Робоча температура 170 °C,
● Час нагрівання 15 с,
● Продуктивність подачі клею 2 г/хв,
● Діам. клейового стрижня 7 мм,
● Вага, (кг) Вага: 0.14 кг
● Час нагрівання 15 с,
● Продуктивність подачі клею 2 г/хв,
● Діам. клейового стрижня 7 мм,
● Вага, (кг) Вага: 0.14 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 140 г |
| Вага брутто | 420 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 250 |
| Додаткові характеристики | продуктивність подачі клею 2 г/хв, діам. клейового стрижня 7 мм |
| Особливості | робоча температура 170 ° C, час нагрівання 15 с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 60 x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴

