Акумуляторна болгарка Metabo W 18 L BL 9-125 (602374840)

- В наявності 2 од.
- Код: 203321
9 817 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діаметр диска 125 мм,
Обороти на холостому ходу 10 000 об/хв,
Максимальна глибина різу 32 мм,
Окружність ручки 183 мм,
Різьба шпинделя M 14,
Акумулятор 18 В, Li-ion,
Вага без акумулятора 1.5 кг
Обороти на холостому ходу 10 000 об/хв,
Максимальна глибина різу 32 мм,
Окружність ручки 183 мм,
Різьба шпинделя M 14,
Акумулятор 18 В, Li-ion,
Вага без акумулятора 1.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500 г |
| Вага брутто | 4080 |
| Висота | 160 мм |
| Довжина: | 500 |
| Додаткові характеристики | Діаметр диску 125 мм / Максимальна глибина різу 32 мм |
| Особливості | Оберти на холостому ході 10 000 об/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 160 x 500 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 817 ₴

