Клейовий пістолет Bosch PKP 18 E (0603264508)

● Робоча температура 200 °C,
● Час нагрівання 7 хв,
● Витрата клею 20 г/хв,
● Потужність, Вт 200 Вт,
● Діаметр клейового стрижня 11 мм
● Час нагрівання 7 хв,
● Витрата клею 20 г/хв,
● Потужність, Вт 200 Вт,
● Діаметр клейового стрижня 11 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 230 |
| Особливості | робоча температура 200 ° C, час нагріву 7 хв, витрата клею 20 г/хв, діаметр клейового стрижня 11 мм |
| Потужність | 200 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 50 x 230 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Інший інструмент |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴

