Ручна циркулярна пилка BOSCH GKS 190

При роботі з циркуляркою у вас зовсім не буде проблем з відходами - потужний турбосдув тирси вмить очистить робочу зону, а через спеціальний патрубок можна підключити промисловий пилосос. Компактні форми циркулярки забезпечують оптимальну зручність застосування інструменту. Модель пили оснащена потужним електромотором, що забезпечує універсальне застосування при максимальній глибині пропилу 70 мм та вугіллі нахилу 56 град.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4200 г |
| Вага брутто | 6080 |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 390 |
| Додаткові характеристики | Діаметр посадкового отвору диска, мм 30, Max глибина пропилу, мм під кутом 90º / 45º 70 / 50 |
| Особливості | Діаметр диска, мм 190, Число обертів холостого ходу за хв 5500 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 260 x 390 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Пилки |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 809 ₴

