Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Bosch GSB 183-LI (06019K9100)

- В наявності 1 од.
- Код: 203284
8 714 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Перемикач швидкості,
● Кількість режимів крутного моменту 20,
● Крутний момент (м'який/твердий/макс.): 21/56/56 Нм,
● Частота обертання без навантаження (1-а передача / 2-а передача): 374 - 484 / 1402 - 1815 об/хв,
● Максимальна швидкість обертання 1815 об/хв,
● Тип акумулятора Літій-іонний акумулятор (Li-ion),
● Напруга акумулятора, В 18,
● Вага разом з акумулятором: 1.5 кг
● Кількість режимів крутного моменту 20,
● Крутний момент (м'який/твердий/макс.): 21/56/56 Нм,
● Частота обертання без навантаження (1-а передача / 2-а передача): 374 - 484 / 1402 - 1815 об/хв,
● Максимальна швидкість обертання 1815 об/хв,
● Тип акумулятора Літій-іонний акумулятор (Li-ion),
● Напруга акумулятора, В 18,
● Вага разом з акумулятором: 1.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500 г |
| Вага брутто | 3160 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 350 |
| Особливості | Кількість режимів крутного моменту 20, Крутний момент (м'який/твердий/макс.): 21/56/56 Нм, Частота обертання без навантаження (1-а передача / 2-а передача): 374 -484 / 1402 -1815 об/хв |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 100 x 350 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 714 ₴

