Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 185-LI (0.601.9K3.100)

- В наявності 1 од.
- Код: 203282
8 507 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Режими роботи Ударний, Акумулятор (тип) Lithium-Ion, Вольтаж акумулятора, 18, Місткість акумулятора, А•г 2, Крутний момент, Нм 20+2, Оберти, об/хв 1900
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3020 г |
| Вага брутто | 3020 |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 340 |
| Додаткові характеристики | Крутний момент, Нм 50, Оберти, об/хв 1900 |
| Особливості | Підсвічування, Тип двигуна безщітковий |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 285 x 100 x 340 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 507 ₴

